Dyspensery do papieru – nowy wymiar designu

Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem swojej łazienki zwróć uwagę na podajniki do papieru dostępne na stronie: http://dozowniki.pl/. Pozwalają one uzyskać unikatowe wnętrze, o którym marzysz. Zapraszamy do lektury!

Krótko o designie

Design to wieloznaczny termin odnoszący się do przedmiotów użytkowych i dzieł sztuki. Zazwyczaj oznacza ich wygląd lub projekt. Powszechnie stosuje wiąże się go z takimi pojęciami jak wzornictwo przemysłowe, grafika użytkowa i sztuka użytkowa. Pochodzi od łacińskiego słowa  designare, co oznacza „wyznaczać” lub „mianować”.  W podstawowym znaczeniu design jest wyglądem przedmiotu, który powstał na bazie projektu przeznaczonego do masowego użycia. Istnieją różne designy: klasyczny, nowoczesny, futurystyczny itd.

Design dyspenserów do papieru

Dozowniki do ręczników papierowych odznaczają się futurystycznym wyglądem, który doskonale wpasuje się w każdą łazienkę. Zapewniają one maksymalną sterylność i oszczędność przestrzeni. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umieścić je na ścianie i cieszyć się ich funkcjonalnością. Każdy użytkownik ma styczność z tylko jednym ręcznikiem i nie musi dotykać samego dyspensera. Są one wyposażone w system ułatwiający konserwację, ze względu na zabezpieczenie przed dużym napełnieniem. Podawanie pojedynczych ręczników zapobiega zbyt dużej ilości odpadów, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych, nastawionych na ekologię, czasach.

Odmień swoją łazienkę

Jeśli zdecydujesz się na  dyspenser do papieru, masz pewność, że wybierasz sprawdzone i estetyczne rozwiązania. Poczuć klimat nowoczesności i zanurz się w komforcie jaki dają nowocześnie zaprojektowane dozowniki. Jeśli posiadasz łazienkę w ciemnych kolorach, postaw na czarny, elegancki podajnik. Jeśli, podobnie jak u większości ludzi, Twoja łazienka jest raczej jasna, wybierz biały dyspenser, który idealnie wpasuje się w jej klimat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy!

Może Ci się również spodoba